Vitajte

Máte problém so svojim starým PC? Naša firma zabezpečuje rýchly a profesionálny servis. Predajné miesto na Nám. sv. Mikuláša v Starej Ľubovni (pri Tatrabanke) poskytuje tiež služby - tlač, kopírovanie a skenovanie dokumentov čiernobielo i farebne (max. A3) vo vysokej kvalite. Novinkou je práve rozbehnutý elektronický katalóg , pomocou ktorého si môžete Váš nový notebook alebo PC vybrať z pohodlia Vášho domova a vyzdvihnúť na predajni slprofil.eu.

O nás

Firma NAJCOMP pôsobí na trhu od roku 2008 (Kristián Kaleta-EL-COMP TRADE od roku 2006) v meste Stará Ľubovňa. Hlavným poslaním je široká ponuka kvalitných notebookov, PC príslušenstva a PC zostáv individuálne zostavených pre potreby daného zákazníka za najlepšie ceny.

business_shop

Servis počítačov a notebookov

Firma NAJCOMP sa okrem predaja počítačov a počítačového príslušenstvá zaoberá aj ich servisom. Zabezpečujme rýchly, kvalitný a profesionálny servis. Vaše zariadenie opravíme u nás v predajni na nám. Sv. Mikuláša v Starej Ľubovni alebo ak pôjde o menší, menej zložitý problém naši IT technici daný problém vyriešia na diaľku.

Tlač a vyvolávanie fotografií

Tlač a vyvolávanie fotografií v najvyššej kvalite za super cenu. Na tlač fotografií využívame najnovšiu technológiu od spoločnosti EPSON, preto Vám vieme garantovať najlepšiu cenu pre tlač fotografií v meste Stará Ľubovňa.Tlač fotografií a DVD.

  • Absolútne najvyššia kvalita
  • Farebne stále fotografie
  • Tlač až do rozmeru A4
  • Tlač za počkaním
  • Potláčanie DVD médií a obalov
printing invoices

Adresa

Nám. sv. Mikuláša 26A 064 01 Stará Ľubovňa

Otváracie Hodiny

Po-Pia: 9:00-17:00

Telefónne číslo

0948 823 624

Mail

info@najcomp.sk

Konateľ

Kristián Kaleta

Created by Kristián Kaleta | ©